برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

مشاهده : 2343 , پاسخ ها : 6
موضوع: مشکل در خروجی گرفتن آفتر افکت cs6

Exclamation مشکل در خروجی گرفتن آفتر افکت cs6

با سلام خدمت دوستان عزیز:

یک سوال من یک لوگوی متحرک و با آفتر افکت ساختم برای گوشەی بالای فیلم ولی وقی خەوجی میگیرم ازش در پریمر مشکل دارە کل بکگراند همون لوگو همراش میاد در ظمن کارایی از قبیل برداشتن بکگراند لوگو وە زدن دکمە Transparent و خروجی گرفتن با کویکتایم روهم انجام دادم ولی باز نشد اگە ممکنە یەکی کمک کنە و تا جای امکان آموزش تصویری باشە ممنونم

دوست عزيز شما برو قسمت افكت ويدئو و در قسمت Opacity تغيير Mode بده در حالت طبيعي Normal هست و شما انو Add بذار ...
    ??? ????? ?? ???? ? ???? ???? ?? ??? ???
    ?????? ????? ???? ? ????????? ???? ???? ???

ممنون دوست من ولی بفرماین این کارا رو کجا انجام بدم تو افتر یا پریمر ؟ اگر مقدور هست تصویری آموزش بدین ممنون میشم از ابتدای رندر تا آخر کار
    ویرایش توسط shaswar : 12-09-13 در ساعت 22:21

شما وقتي رندر گرفتي ببر توي پريمير و بعد اونجا اين كار رو بكن ......
    متاسفانه در حال حاضر سيستم توي خونه ندارم ، ايشالله فردا با عكس يا فيلم براتون توضيح ميدم .......
    ??? ????? ?? ???? ? ???? ???? ?? ??? ???
    ?????? ????? ???? ? ????????? ???? ???? ???

این کار رو هم انجام دادم ولی رنگ ویدو رو تغیر میدە منظور من این نیست کە تو پریمر این کارها رو انجام بدم کل کار رو افتر افکت انجام بدم بعد کە خواستم این لوگو رو بزارم نیازی بە این کارها نباشە خودش اتوماتیک برداشتە بشە قبلا این کار رو انجام دادم ولی الان یادم رفتە اگە بتونید با تصویری این کار رو یک بار انجام بدین ممنون میشم از کل کارای افتر افکت و پریمر چون این لوگو برای چندین ویدیو هست و برای دایمیە شاید با پریمر سی اس 3 انجام بشە تا 6 کە خودم از 6 استفادە میکنم ولی متاسفانە رو همەی ورژنها امتهان کردم نشدە

کسی نیست جواب بدە

این مشکل رو حل کردم دستتون درد نکنە Alpha رو رو RGB Alpha گزاشتم درست شد

کلمات کلیدی این موضوع