برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

مشاهده : 1695 , پاسخ ها : 6
موضوع: آموزش دانلود از y ou t***be بدون چیز شکن..

آموزش دانلود از y ou t***be بدون چیز شکن..

سلام...
    شما به این سایت میرید و آدرس صفحه مورد نظرتون رو میدید و بعد به راحتی میتونین اون رو با هر کیفیتی که خاستین دانلود کنید...
    http://www.convertfiles.com/
    ????? ??????? ??????......
    ???? ?? ???? ????? ?????????? ??????? ???
    ? ???? ???? ?????????? ??? ???
    ? ?? ???????????? ???? ???!
    ??? ??? ???? ??? ????? ???

mhdbadboy آنلاین نیست.
    Banned

شماره کاربری
    8
    دمت گرم این به کارم می خوره....

ولی من کامل متوجه نشدم
    الان دقیقا چطوری میشه این کار رو کرد
    یه آموزشی چیزی با عکسی چیزی باشه ممنون میشم:d

آقا وحيد وارد سايت كه شدي بالاش يه جايي داره كه آدرس رو وارد ميكني . هر فيلمي كه خواستي از UTUBE دانلود كني آدرس فيلم (آدرسي كه نگاه ميكني نه آدرس دانلودش ) و فرمت خروجي رو انتخاب ميكني كليد convert رو ميزني و منتظر ميشي تا بهت لينك بده و بدون فيلتر ميتوني دانلود كني . من خودم يه فيلم 10 دقيقه اي رو واردش كردم با حجم 310 مگابايت لينك داد . البته اينم بگم كه اگه فيلمت 10ثانيه هم باشه كمتر از 250مگابايت لينك نميده . تو خودش نوشته فيلم رو كمتر از 250 مگابايت لينك نميده .

نقل قول نوشته اصلی توسط dr.fazel54 نمایش پست ها
    آقا وحيد وارد سايت كه شدي بالاش يه جايي داره كه آدرس رو وارد ميكني . هر فيلمي كه خواستي از UTUBE دانلود كني آدرس فيلم (آدرسي كه نگاه ميكني نه آدرس دانلودش ) و فرمت خروجي رو انتخاب ميكني كليد convert رو ميزني و منتظر ميشي تا بهت لينك بده و بدون فيلتر ميتوني دانلود كني . من خودم يه فيلم 10 دقيقه اي رو واردش كردم با حجم 310 مگابايت لينك داد . البته اينم بگم كه اگه فيلمت 10ثانيه هم باشه كمتر از 250مگابايت لينك نميده . تو خودش نوشته فيلم رو كمتر از 250 مگابايت لينك نميده .
    ممنون فاضل جان اما فکر کنم واسه من مشکل داره آخه نامرد:دی صفحه اولشو نمیاره و وقتی رفرش میدم 1 ثانیه سوژه مورد نظر ظاهر میشه و محو میشه بازم خخخ لج کرده
    کروم نصب میکنم ببینم شاید توی اون بشه

پی نوشت :
    فاضل جان با گوگل کروم حل شد
    من لینک مقایسه دوربین های 60دی و 600 دی و 550دی رو بهش دادم فکر کنم فایل اولیه 28 مگ بود بعد از کانورت بهم 80 و خورده ایی تحویل داد و سرعت خیلی خیلی خوبی هم داره
    ممنون از راهنماییت

از نینی بزرگ( اسم تور خدا خخخخ ) تشکر میکنم بی پایان چون کلا دانلود از بوقتیوب برام معضل بود و بلد نبودم :»خخخخخخ
    دم همگی آتشفشان فعال عشق
    ویرایش توسط vahid980090 : 09-10-13 در ساعت 20:52

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid980090 نمایش پست ها
    ممنون فاضل جان اما فکر کنم واسه من مشکل داره آخه نامرد:دی صفحه اولشو نمیاره و وقتی رفرش میدم 1 ثانیه سوژه مورد نظر ظاهر میشه و محو میشه بازم خخخ لج کرده
    کروم نصب میکنم ببینم شاید توی اون بشه

پی نوشت :
    فاضل جان با گوگل کروم حل شد
    من لینک مقایسه دوربین های 60دی و 600 دی و 550دی رو بهش دادم فکر کنم فایل اولیه 28 مگ بود بعد از کانورت بهم 80 و خورده ایی تحویل داد و سرعت خیلی خیلی خوبی هم داره
    ممنون از راهنماییت

از نینی بزرگ( اسم تور خدا خخخخ ) تشکر میکنم بی پایان چون کلا دانلود از بوقتیوب برام معضل بود و بلد نبودم :»خخخخخخ
    دم همگی آتشفشان فعال عشق
    ما اینیم دیگه .....نینی بزرگ!!!!!!
    ????? ??????? ??????......
    ???? ?? ???? ????? ?????????? ??????? ???
    ? ???? ???? ?????????? ??? ???
    ? ?? ???????????? ???? ???!
    ??? ??? ???? ??? ????? ???

مرسی فدا بشم واسه من هم جواب دادا.ممنونم

کلمات کلیدی این موضوع