برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 33

مشاهده : 7315 , پاسخ ها : 32
موضوع: فیسبوک را خدا آزاد کرد !!!!!!!

شما از كجا اكانت مارو خونديد ؟!!!!!!!!!

به شایعات دامن نزن پسر

تنها راه این کار و بدون فیلتر شکن خاصی مرورگر web freer با این اره میشه

شایعه نیس عزیزم من خودم امتحان کردم

marvel آنلاین نیست.
    Active Member

شماره کاربری
    3094
    نقل قول نوشته اصلی توسط vahid980090 نمایش پست ها
    داداش آقای هادی پور اینو گذاشتن
    دقايقي پيش متوجه گشتيم كه سایت فيسبوك رفع فيلتر شده است!

اما چه سود! اما چه سود كه مارك زاكربرگ "مدیرعامل فیسبوک" تصميم دارد تا سايت فيسبوك را تا ۱۰ روز دیگر یعنی تا مراسم ختم دوست سابقش "مریلا فیس آرا " برای همیشه از صفحه ی اینترنت پاک کند! ،، او در گفتگو با مجله ی تایمز این مسئله را افشا کرده است و همچنین گفته است : "مریلا بهترین دوست من بود!
    ایده ی طراحی فیسبوک کار "مریلا فیس آرا" بود! حقیقتش اصلا نمیتونم قبول کنم که مریلا زیر چرخ های کامیون له شده! من بعد از فوت او حسابی به هم ریختم،، نه!
    زندگی برای من تموم شده و فیسبوک هم دیگه برای من معنایی نداره! من فیسبوک رو تا ده روز دیگه برای همیشه از صفحه ی اینترنت پاک میکنم "

... پینوشت :" مریلا فیس آرا" یک ایرانی مقیم امریکا بود که چند روز پیش در اثر سانحه ي تصادف جان به جان افرين تسليم كرد!
    روحش شاد
    یادش گرامی ....

حالا اینم شوخیه که شما بیای به من بخندی؟
    آقا سعید من به ساده بودن شما میخندم....از شما بعیده این حرف هارو باور کنید.....آقا من حاضرم شرط ببندم فیسبوک تا ده سال دیگه هم
    از صفحه ی اینترنت پاک نمیشه....

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط marvel نمایش پست ها
    آقا سعید من به ساده بودن شما میخندم....از شما بعیده این حرف هارو باور کنید.....آقا من حاضرم شرط ببندم فیسبوک تا ده سال دیگه هم
    از صفحه ی اینترنت پاک نمیشه....
    من حاضرم شرط ببندم که فیس بوک تا 100 سال دیگه هم هست
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

marvel آنلاین نیست.
    Active Member

شماره کاربری
    3094
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hadipour نمایش پست ها
    من حاضرم شرط ببندم که فیس بوک تا 100 سال دیگه هم هست
    ههههه.....ایول...یه نفر هم عقیده پیدا شد

Elka Eydipor آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    4564
    نقل قول نوشته اصلی توسط dr.fazel54 نمایش پست ها
    شما از كجا اكانت مارو خونديد ؟!!!!!!!!!
    من اکانت نخوندم . این کامنتایی که الان تو این تاپیک شما صحبت فیس بوک کردین گفتم.
    ????? ?? ????? ?? ??? ???? ?? ???? ???????
    ?? ??? ????? ??????!
    ????? ?? ?? ?? ??????? ??? ?? ??? ?????? ?? ???

?????? ?? ??????? ??? ????? ????!????? ?? ?? ??? ??? ....
    ??? ?? ???? ?? ?? ??? ??? ?? ??? ??...

دوستان عزیز
    بعضی از دیتا سنترهای کشور در بعضی از ISpها فیسبوک را رفع فیلتر کرده اند. (مطمئن باشید ) یا دتون باش تغییر یک هو نیست کم کم اتفاق میوفته.

Elka Eydipor آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    4564
    دبیر کار‌گروه مصادیق مجرمانه با اشاره به ارائه گزارشات مردمی شب گذشته مبنی بر دسترسی برخي شرکت‌ها به سایت فیس‌بوک، از تلاش کمیته فنی کار‌گروه مصادیق مجرمانه در جهت بررسي اين مهم خبر داد و گفت: براساس گزارشات اولیه این دسترسی احتمالا ناشی از تغییرات "آی‌پی" در سایت فیس‌بوک صورت گرفته است.
    "قاضي عبدالصمد خرم‌آبادی" دبیر کار‌گروه مصادیق مجرمانه در گفتگو با خبرنگار حقوقي قضايي باشگاه خبرنگاران با اشاره به ارائه گزارشات مردمی شب گذشته مبنی بر دسترسی برخي شرکت‌ها به سایت فیس‌بوک، اظهار داشت: کمیته فنی بررسی‌های خود را برای پیدا کردن مقصر و یا مقصران این امر آغاز کرد و مشخص شد که دسترسی برخی از شرکت‌های ارائه کننده خدمات اینترنتي برای چند ساعتی میسر بوده که کمیته فنی هم این قضیه را دنبال کرد.

وی افزود: براساس گزارشات اولیه این دسترسی احتمالا ناشی از تغییرات "آی‌پی" در سایت فیس‌بوک صورت گرفته است، اما در صورتی که تقصیری از سوی فرد یا شرکتی توسط کار‌گروه احراز شود، براساس ماده 21 قانون جرایم رایانه‌ای با آن شرکت برخورد خواهد شد.

خرم‌ابادي ادامه داد: براساس این قانون هر گروه یا شرکتی که مانع از اجرای قوانین کار‌گروه مصادیق و محتوای مجرمانه شود در صورت تعمدی بودن آن رأی به انحلال و در غیر‌صورت غیر‌عمدی بودن آن جریمه نقدی در پی‌خواهد داشت، ولی تاکنون هیچگونه قصوری از سوی شرکت‌ها محرز نشده است و بررسی‌ها با کمک شرکت ارتباطات زیرساخت ادامه دارد.

دبیر کار‌گروه مصادیق مجرمانه خاطر نشان کرد: این کار‌گروه هیچگونه تصمیمی مبنی بر رفع فیلتر سایت فیس‌بوک در دستور کار خود ندارد و این سایت نیز همانند سایت‌هایی که محتوا و مصادیق مجرمانه درون خود دارند، رفتار خواهد شد.

با درود پسرا زیاد خوشحال نباشید اینو من الان از نیک صالحی گرفتم
    ????? ?? ????? ?? ??? ???? ?? ???? ???????
    ?? ??? ????? ??????!
    ????? ?? ?? ?? ??????? ??? ?? ??? ?????? ?? ???

?????? ?? ??????? ??? ????? ????!????? ?? ?? ??? ??? ....
    ??? ?? ???? ?? ?? ??? ??? ?? ??? ??...

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع