برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 234
نمایش نتایج: از 31 به 38 از 38

مشاهده : 8427 , پاسخ ها : 37
موضوع: نمونه کار(فیلم)

Elka Eydipor آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    4564
    بلا به دور عروس چه جوری ظاهر شد
    ????? ?? ????? ?? ??? ???? ?? ???? ???????
    ?? ??? ????? ??????!
    ????? ?? ?? ?? ??????? ??? ?? ??? ?????? ?? ???

?????? ?? ??????? ??? ????? ????!????? ?? ?? ??? ??? ....
    ??? ?? ???? ?? ?? ??? ??? ?? ??? ??...

نقل قول نوشته اصلی توسط کلاغک نمایش پست ها
    بلا به دور عروس چه جوری ظاهر شد
    کلا نذاشتم استفاده کنن.بابا آبروی خودمو که از تو جوب نیاوردم بشینم همچین چیزهایی بسازم :dاصلا این فیلما رو استفاده نکردیم

ali_vfx آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    5665
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamidbarca نمایش پست ها
    ممنون از همه بابت نظرات و انتقاداتتون

از شما هم ممنون.فقط در رابطه با دوربین من متوجه نشدم منظورتون چیه؟دلیل نداره آخه دوربین از قبل بلرزه.اگه شما فیلمهای fast and furious رو هم دیده باشید که میشه گفت لرزش دوربین یه جورایی از اون فیلم مد شد,دوربین اونجا هم ثابت هست بعد که ماشین رد میشه دوربین میلرزه که به کار حجم بیشتری بده تا اون حس دیوانه وار به ببینده هم منتقل بشه.اینجا هم دوربین میلرزه تا برخورد سنگین اون نور با زمین و انفجار و اینا منتقل بشه وگرنه زلزله که نیومده بوده
    راستی اون شخص هم من نیستم
    و یه نکته دیگه هم بگم.راستش من جایی کار میکنم و شاید باورتون نشه اینا این فیلم ها رو برای کلیپ عروسی گرفته بودن دادن به من تا روش افکت بذارم.منم دیدم خیلی چرت و پرت و بی ربط هست برای همین نشستم از این کارا رو فیلماشون کردم
    نه منظورم باید حرکت آهسته داشته باشه یعنی مثل اینکه یه نفر دوربینو تو دستش گرفته باشه خوب منظورو نگرفتی برای فیلمهایی که شما میگید خیلی فرق داره اون صحنه ها از زاویه پایین و کج در جاده ها استفاده میشه و بخصوص ماشین رد میشه نه کسی به زمین برخورد کنه. بابت اشتباه گرفتن شخصیت شما هم معذرت

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_vfx نمایش پست ها
    نه منظورم باید حرکت آهسته داشته باشه یعنی مثل اینکه یه نفر دوربینو تو دستش گرفته باشه خوب منظورو نگرفتی برای فیلمهایی که شما میگید خیلی فرق داره اون صحنه ها از زاویه پایین و کج در جاده ها استفاده میشه و بخصوص ماشین رد میشه نه کسی به زمین برخورد کنه. بابت اشتباه گرفتن شخصیت شما هم معذرت
    اهان اونجوری بله ولی چون فیلمها اصلا مال چیز دیگه ای بود برای همین دوربین رو دست نیست.البته میشه حرکت داد به دوربین ولی دیگه حال و حوصله نداشتم

ali_vfx آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    5665
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamidbarca نمایش پست ها
    اهان اونجوری بله ولی چون فیلمها اصلا مال چیز دیگه ای بود برای همین دوربین رو دست نیست.البته میشه حرکت داد به دوربین ولی دیگه حال و حوصله نداشتم
    خوب از اول میگفتی فیلمو خودت نگرفتی .

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_vfx نمایش پست ها
    خوب از اول میگفتی فیلمو خودت نگرفتی .
    نه اینا رو خودم گرفتم ولی میگم کلا مال یه کار دیگه بوده.شب به من گفتن بیا فیلم عروس بگیر بعد با این صحنه رو به رو شدم.چندتا شات گرفتم بعد بهوونه آوردم رفتم .با 7d هم گرفتم.همینطوری جهت اطلاع

32000 آنلاین نیست.
    Banned

شماره کاربری
    16157
    شما چند سالتونه؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط 32000 نمایش پست ها
    شما چند سالتونه؟!
    28 سال

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 234

کلمات کلیدی این موضوع