برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 20

مشاهده : 4029 , پاسخ ها : 19
موضوع: سوال از بچه های انجمن!!!!

منم با حرفنون موافقم . آقا اینجا یه محیطه کاملا دوستانه است و هرکی هرچیزی که میدونه رو بزاره که به هم کمک کنیم تا حرفه ای شویم و دیگه هیچ منتی نداره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mhdbadboy آنلاین نیست.
    Banned

شماره کاربری
    8
    دوستان بسه دیگه گیر دادین به یه نفر یا چند نفر. هرکس یه زمانی دوست داره مورد توجه قرار بگیره منم سال پیش که پست می زاشتم همین حسو داشتم ولی بعد از مدتی فهمیدم این کار اشتباهه چون نه که کسی دوست نداره بلکه اصلا کسی بهت توجه نمی کنه اون دوستمونم به نظر شخصی من کارش اشتباه بود البته بیشتر،نوع نوشتن مطلبش اشتباه بود باید می نوشت اگر کسی هست که نداره این بسته رو آپ کنم من فکر کنم منظورش این بود که الکی آپ نکنه بعد ببینه همه دارن....
    وگرنه منظوری که نداشته حالا اگه هم داشته شما به دل نگیرین دیگه بسه........
    لبخند بزنید زندگی زیباست ولی کوتاهه نباید خودمون رو با مسائل کوچیک ناراحت کنیم و خودمون رو زیر سوال ببریم

قابل توجه همه دوستان اشنا وناآشنا که این پست رو میخونن اینجا کلکسیون ادا و اصول نیست ، جایگاه ارده فردی نیست ، مکان قدرت نمائی هم نیست که چند تفر بخوان سری تو سرا در بیارن...
    من چیزی بیشتر از انچه میدانم نیستم وبقیه هم همینظورپس همه ما در کنارهم تازه میشویم کوهی از نادانستن ها چرا باید برای اندک دانشی که بخواهیم در اختیار دیگران بگذاریم خودمون رو کوچیک وحقیرکنیم...
    مثل درخت باشیم سنگین وسربه زیر اما مفید و پربازده
    امیدوارم هرکس این تایپیک رو میخونه متوجه باشه که هرچه داره ماحصل گذشتگان این فن و حرفه هست و مدیون کسائی که الان ازشون چیزی یاد میگیره
    موفق و موید و منصور و پیروزکام باشید...

marvel آنلاین نیست.
    Active Member

شماره کاربری
    3094
    منم موافقم که نباید منت گذاشت....کسایی که از این کارا میکنن دونبال توجه اند.....در کل اگه من پستی نمیزارم بخاطره اینه که چیزی بلد نیستم.بزارید خوب یاد بگیرم انقدر پست میزارم که آرزو کنید منت بزارم.

نقل قول نوشته اصلی توسط hrj313 نمایش پست ها
    قابل توجه همه دوستان اشنا وناآشنا که این پست رو میخونن اینجا کلکسیون ادا و اصول نیست ، جایگاه ارده فردی نیست ، مکان قدرت نمائی هم نیست که چند تفر بخوان سری تو سرا در بیارن...
    من چیزی بیشتر از انچه میدانم نیستم وبقیه هم همینظورپس همه ما در کنارهم تازه میشویم کوهی از نادانستن ها چرا باید برای اندک دانشی که بخواهیم در اختیار دیگران بگذاریم خودمون رو کوچیک وحقیرکنیم...
    مثل درخت باشیم سنگین وسربه زیر اما مفید و پربازده
    امیدوارم هرکس این تایپیک رو میخونه متوجه باشه که هرچه داره ماحصل گذشتگان این فن و حرفه هست و مدیون کسائی که الان ازشون چیزی یاد میگیره
    موفق و موید و منصور و پیروزکام باشید...
    خدا خیرت بده ...
    منم موضع شما رو دارم همه باید به هم کمک کنیم و هیچ کسی برتر از کس دیگه ای نیست ....
    ??? ????? ?? ???? ? ???? ???? ?? ??? ???
    ?????? ????? ???? ? ????????? ???? ???? ???

قبلا همه پست ها آموزشي ومفيد بودن ولي چند وقته بعضي ها علكي انجمن رو ميبرن به حاشيه.
    بچه حواسمون باشه داريم با اين بحث ها از آموزش وپيشرفت ميمونيم عقب.
    دوستان ما اومديم اينجا كه هركي هر چي بلده بذاره وسط تا ديگران هم بتونن استفاده كنن.
    الان هر جا بري بايد كاربر vipباشي تا بتوني از امكانات اونجا استفاده.
    ولي تو اين انجمن ميتوني هرچي رو كه خواستي از مدل تا پلاگين ومهمترازهمه آموزش هاي فارسي كه آقاي هادي پورميذاره رو بصورت رايگان دانلود كنيم كه نمونش رو من در هيچ سايت و انجمني نديدم.
    پس لطفا بحث ها رو به بي راهه نبريد....

سعید سالاروند آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    701
    دوستان چرا این بحثو اینقد طولانی کردید؟؟؟؟؟؟

من فقط میخواستم بگم اگه چیزی می خوایید بزارید تو انجمن دیگه داستان واسش درست نکنید ...

لطفا بحثو تموم کنید...... ممنون

هک میکنم سایتتونوو :d
    J!M

جوووووون ؟!!!!!

به قوله امیده عزیز
    طرف هک میکنه سایتو ))
    J!M

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

کلمات کلیدی این موضوع