برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 40

مشاهده : 5875 , پاسخ ها : 39
موضوع: تیزر تبلیغاتی

دوستان من دیگه کم کم دارم ناراحت می شم. تیزر، فیلم، انیمیشن، موزیک ویدئو و... یک هنر هستند. برای این کار باید اصول هنریش رو یاد بگیرید نه نرم افزار. نرم افزار تو درجه ی دوم قرار داره.
    ?????? ?? ?????? ???.
    ???? ??? ??? ????? ???? ????
    ??? ??? ???
    ??? ??? ?????
    ?
    ??? ??????

کاکو شیرازی ممنون شاید دیدمت

نقل قول نوشته اصلی توسط BigJake نمایش پست ها
    اوضاع خراب تر از این حرفاس آقا محمد...

فقط یه چیزی تولید بشه پخش بشه همین کافیه...
    خب همین چیزاس که باعث میشه بین کارهای ایرانی و خارجی فاصله ی زیادی باشه.
    من تو تبلیغاتهای ایرانی فقط چیتوز موتوری رو دوس دارم. واقعاً یک دست هنرمند پشتش بوده.
    ?????? ?? ?????? ???.
    ??? ??? ???
    ??? ??? ?????
    ?
    ??? ??????

اوضاع خراب تر از این حرفاس آقا محمد...

فقط یه چیزی تولید بشه پخش بشه همین کافیه...
    من تو تبلیغهای ایرانی فقط چیتوز موتوری رو دوس دارم. واقعاً یک دست هنرمند پشتش بوده.
    ?????? ?? ?????? ???.
    ??? ??? ???
    ??? ??? ?????
    ?
    ??? ??????

نقل قول نوشته اصلی توسط cubic_art نمایش پست ها
    من تو تبلیغهای ایرانی فقط چیتوز موتوری رو دوس دارم. واقعاً یک دست هنرمند پشتش بوده.
    بله...منظورم این بود که مشکلو اساسی ببینیم...

تبلیغ چی توز موتوری هم دادن براشون ساختن...

دوستان من دیگه کم کم دارم ناراحت می شم. تیزر، فیلم، انیمیشن، موزیک ویدئو و... یک هنر هستند. برای این کار باید اصول هنریش رو یاد بگیرید نه نرم افزار. نرم افزار تو درجه ی دوم قرار داره.
    آقا محمد بزرگوار خودتون رو ناراحت نکنید این که چیزی نیست
    متاسفانه توی جامعه ما خیلی کم پیش میاد یکی بخواد واقعا متخصص بشه
    کاش ما هم تخصص گرا بودیم نه این که یه نفر تیزر بسازه فیلم بسازه انیمیشن بسازه تدوین کنه عکاسی کنه تصویر برداری هم بکنه بعد موزیکم بسازه آخرش معلوم میشه طرف رشتش برق بوده
    بنظرم ریشه این مشکل کسانی هستن که افرادی رو بکار میگیرن که ده تا کار انجام میدن ولی هیچکدومش رو بلد نیستن (مشکل کسانی هستن که به این ها میدون میدن)
    من که دیگه امیدی ندارم

بله...منظورم این بود که مشکلو اساسی ببینیم...

تبلیغ چی توز موتوری هم دادن براشون ساختن...
    تبلیغات چی توز رو آقای صادقوند می سازه.
    ?????? ?? ?????? ???.
    ??? ??? ???
    ??? ??? ?????
    ?
    ??? ??????

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa eradi نمایش پست ها
    آقا محمد بزرگوار خودتون رو ناراحت نکنید این که چیزی نیست
    متاسفانه توی جامعه ما خیلی کم پیش میاد یکی بخواد واقعا متخصص بشه
    کاش ما هم تخصص گرا بودیم نه این که یه نفر تیزر بسازه فیلم بسازه انیمیشن بسازه تدوین کنه عکاسی کنه تصویر برداری هم بکنه بعد موزیکم بسازه آخرش معلوم میشه طرف رشتش برق بوده
    بنظرم ریشه این مشکل کسانی هستن که افرادی رو بکار میگیرن که ده تا کار انجام میدن ولی هیچکدومش رو بلد نیستن (مشکل کسانی هستن که به این ها میدون میدن)
    من که دیگه امیدی ندارم
    ببینید من وقتی بچه بودم و کسی کامپیوتر نداشت پدرم برام کامپیوتر خرید. جالب این که ویندوزی هم در کار نبود. خانواده تشویقم می کردن برای کارهایی که می کردم. کمی که بزرگتر شدم گرایش شدیدی پیدا کردم به سمت هنر و فیلمسازی. اینجا دیگه پدرم نبود. پولی هم در کار نبود. مادرم میدید که می خوام کار کنم و بسازم. فقط حمایت قلبی. تلاش کردم و وارد این رشته شدم. با این که همه مخالفت کردن. فقط مادر و خواهرم حامیه من بودن. کار کردم و درس خوندم و بی خیال عشق و حال شدم. مادرم هم رفت و من هم از ایران رفتم. با یک میلیون پول. کارگری کردم. وارد دفتر یه ترک شدم و عار من رو تو گرافیک دید. کار بهم داد. سالها گذشت تا شدم این.
    باز هم تیم دارم برای کار. یعنی من نمی تونم تکی کار کنم یا یه برنامه رو باز کنم و شروع کنم به تیزر ساختن و 100 میلیون بگیرم؟
    کمی فکر کنیم. شما میگید ناراحت نشو. ولی می شم. می دونید چرا؟
    چون دلم برای اون کسانی می سوزه که راه اشتباه رو در پیش گرفتن. چون دو سال دیگه بیکار می شن و دو سال عمرشون رو طلف کردن. چرا که دو سال دیگه برنامه های جدید میاد. همه اونا رو می خوان ولی مثلاً آقای x عمرش رو گذاشته برای افترافکتز. حالا باید دوسال هم وقت بزاره تا اون رو یاد بگیره. ولی وقتی ریشه ای همه چیز رو بدونی و اصول رو هیچ وقت بی کار نمی شی. چون انعطاف پذیرت می کنه. چون روی هنرت تعصب داری نه روی نرم افزار.
    چون ابزار برات ابزاره نه هنر.
    ?????? ?? ?????? ???.
    ??? ??? ???
    ??? ??? ?????
    ?
    ??? ??????

ببینید من وقتی بچه بودم و کسی کامپیوتر نداشت پدرم برام کامپیوتر خرید. جالب این که ویندوزی هم در کار نبود. خانواده تشویقم می کردن برای کارهایی که می کردم. کمی که بزرگتر شدم گرایش شدیدی پیدا کردم به سمت هنر و فیلمسازی. اینجا دیگه پدرم نبود. پولی هم در کار نبود. مادرم میدید که می خوام کار کنم و بسازم. فقط حمایت قلبی. تلاش کردم و وارد این رشته شدم. با این که همه مخالفت کردن. فقط مادر و خواهرم حامیه من بودن. کار کردم و درس خوندم و بی خیال عشق و حال شدم. مادرم هم رفت و من هم از ایران رفتم. با یک میلیون پول. کارگری کردم. وارد دفتر یه ترک شدم و عار من رو تو گرافیک دید. کار بهم داد. سالها گذشت تا شدم این.
    باز هم تیم دارم برای کار. یعنی من نمی تونم تکی کار کنم یا یه برنامه رو باز کنم و شروع کنم به تیزر ساختن و 100 میلیون بگیرم؟
    کمی فکر کنیم. شما میگید ناراحت نشو. ولی می شم. می دونید چرا؟
    چون دلم برای اون کسانی می سوزه که راه اشتباه رو در پیش گرفتن. چون دو سال دیگه بیکار می شن و دو سال عمرشون رو طلف کردن. چرا که دو سال دیگه برنامه های جدید میاد. همه اونا رو می خوان ولی مثلاً آقای x عمرش رو گذاشته برای افترافکتز. حالا باید دوسال هم وقت بزاره تا اون رو یاد بگیره. ولی وقتی ریشه ای همه چیز رو بدونی و اصول رو هیچ وقت بی کار نمی شی. چون انعطاف پذیرت می کنه. چون روی هنرت تعصب داری نه روی نرم افزار.
    چون ابزار برات ابزاره نه هنر.
    کاملا حق با شماست ...

آقا مصطفی تشکر می کنم از راهنمایی شما .استفاده کردیم از تجربه شما ، آقا مصطفی بهتر نیست به جای اینکه بخواهیم همه نرم افزار ها را یاد بگیرم تمام وقتمان را صرف یک الی دو نرم افزار بکنیم اون هم هر با اصول یاد بگیرم و هرسال با آخرین متد روز اطلاعات خودرا بروز رسانی کنیم نه اینکه بیاییم دوسال افتر افکت کارکنیم دوسال تیزور یاد بگیریم دوسال موشین گراف یاد بگیریم؟

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع