برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 234
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 40

مشاهده : 5967 , پاسخ ها : 39
موضوع: تیزر تبلیغاتی

دوست خوبم من که هر چی گفتم گویا کسی نشنید. اون یه نفر هم که شنید نیازی نبود بشنوه چون خودش حرفهای من رو می دونسته و به کار بسته.

می شه به من بگید چه رشته ای خوندید؟
    چند سالتونه؟
    تجربه ی کار با چه نرم افزارهایی رو داشتید؟
    تا بتونم بهتر راهنماییتون کنم.
    ?????? ?? ?????? ???.
    ???? ??? ??? ????? ???? ????
    ??? ??? ???
    ??? ??? ?????
    ?
    ??? ??????

35 سالمه .نرم افزار کامپیوتر.حسابداری و مکانیک خوندم و با نرم افزار های فتوشاپ .کرل دراو.فلش .ایلوستریتور و درضمن بعنوان شاغل دولتی هستم و این کار را شغل دوم انتخاب کردم و وقت ازاد بسیار دارم. باتشکر از راهنمایی خوب شما و دیگر بزرگواران

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdiyi نمایش پست ها
    35 سالمه .نرم افزار کامپیوتر.حسابداری و مکانیک خوندم و با نرم افزار های فتوشاپ .کرل دراو.فلش .ایلوستریتور و درضمن بعنوان شاغل دولتی هستم و این کار را شغل دوم انتخاب کردم و وقت ازاد بسیار دارم. باتشکر از راهنمایی خوب شما و دیگر بزرگواران
    پس وقت مطالعه دارید. فتوشاپ هم بلدید. ریشه ی تمام نرم افزارهای ادوبی فتوشاپه. خب تیزر فقط نرم افزار نیست. پیشنهاد می کنم چند تا کتاب کارگردانی تهیه کنید و کتاب تصویربرداری که در صفحه ی اول سایت هست رو دانلود کنید و بخونید. این گام اوله. اگر می خواید در ضمینه ی انیمیشن کار کنید کتوب مربوط به انیمیشن رو هم تهیه کنید. بعد برید سراغ نرم افزارها. یکم طول می کشه. ولی اصولی قدم برمیدارید و هرگز تو این زمینه بی کار نمی شید.
    ?????? ?? ?????? ???.
    ??? ??? ???
    ??? ??? ?????
    ?
    ??? ??????

تشکر می کنم از راهنمایی خوب شما دوست عزیز چون اطلاعات کافی ندارم مشکل کار اینه که نمی دانم در چه ضمینه ای کار کنم که هم کاربردی باشه و هم در اینده بازار کار داشته باشه . ایا منظورت اینه که افتر افکت و سینما فوردی و پریمری را در پیش بگیرم ویا پیشنهاد دیگری دارید؟

تشکر می کنم از راهنمایی خوب شما دوست عزیز چون اطلاعات کافی ندارم مشکل کار اینه که نمی دانم در چه ضمینه ای کار کنم که هم کاربردی باشه و هم در اینده بازار کار داشته باشه . ایا منظورت اینه که افتر افکت و سینما فوردی و پریمری را در پیش بگیرم ویا پیشنهاد دیگری دارید؟
    ببینید دوست خوبم پریمیر و افترافکتز و سینما 4 دی نرم افزارهای سینما و فیلمسازی هستند. من از رشته ی خودتون براتون مثال می زنم. شما به من ست کامل ابزارهای ساخت یک اتومبیل رو به من میدید. من بلدم نقاشیش کنم ولی آیا می تونم باهاش ماشین بسازم. شاید هم بتونم ماشین بسازم، ولی جداً ماشین خوبیه؟ صد در صد نه. من باید اصول ساخت ماشین رو بدونم.
    توی رشته ی فیلمسازی و سینما شاخه های کاریه بسیار زیادی هست. از تیزر و موزیک ویدئو گرفته تا مستند و فیلم سینمایی. همشون هم درآمد های خودشون رو دارن و خوبن. به شرطی که درست و اصولی پیش رفته باشید.
    کسانی هستند که ده تا موزیک ویدئو می سازن و بابت هر کدوم 2میلیون می گیرن. ولی یه آدمه حرفه ای یه موزیک ویدئو میسازه و 20 میلیون می گیره و در واقع با اصول پیش میره کارش همیشه موندگاره و ایرادی نمی شه بهش گرفت.

سعی کنید از "پاسخ با نقل قول" استفاده کنید تا متوجه پاسختون بشم
    ?????? ?? ?????? ???.
    ??? ??? ???
    ??? ??? ?????
    ?
    ??? ??????

نقل قول نوشته اصلی توسط cubic_art نمایش پست ها
    ببینید دوست خوبم پریمیر و افترافکتز و سینما 4 دی نرم افزارهای سینما و فیلمسازی هستند. من از رشته ی خودتون براتون مثال می زنم. شما به من ست کامل ابزارهای ساخت یک اتومبیل رو به من میدید. من بلدم نقاشیش کنم ولی آیا می تونم باهاش ماشین بسازم. شاید هم بتونم ماشین بسازم، ولی جداً ماشین خوبیه؟ صد در صد نه. من باید اصول ساخت ماشین رو بدونم.
    توی رشته ی فیلمسازی و سینما شاخه های کاریه بسیار زیادی هست. از تیزر و موزیک ویدئو گرفته تا مستند و فیلم سینمایی. همشون هم درآمد های خودشون رو دارن و خوبن. به شرطی که درست و اصولی پیش رفته باشید.
    کسانی هستند که ده تا موزیک ویدئو می سازن و بابت هر کدوم 2میلیون می گیرن. ولی یه آدمه حرفه ای یه موزیک ویدئو میسازه و 20 میلیون می گیره و در واقع با اصول پیش میره کارش همیشه موندگاره و ایرادی نمی شه بهش گرفت.

سعی کنید از "پاسخ با نقل قول" استفاده کنید تا متوجه پاسختون بشم

با تشکر از شما بزرگوار

با تشکر از شما بزرگوار
    انشالله و با همکاری شما و دیگر عزیزان پا در این عرصه می گذارم امیدوارم بتوانم از تجربه خوب شما ودیگر عزیزان در حد عالی استفاده نمایم.

انشالله و با همکاری شما و دیگر عزیزان پا در این عرصه می گذارم امیدوارم بتوانم از تجربه خوب شما ودیگر عزیزان در حد عالی استفاده نمایم.
    انشالله هر روز شاهد پیشرفت شما عزیزان و کارهای بی نظیرتون باشیم. در پناه حق
    ?????? ?? ?????? ???.
    ??? ??? ???
    ??? ??? ?????
    ?
    ??? ??????

محمدکمیل آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    17306
    نقل قول نوشته اصلی توسط cubic_art نمایش پست ها
    انشالله هر روز شاهد پیشرفت شما عزیزان و کارهای بی نظیرتون باشیم. در پناه حق

اینجوری که توسط دوست خوبم cubic راهنمایی شدی بهتر میتونی تصمیم بگیری و اصولی گام برداری.
    فقط یه نکته رو لازم میدونم که مجددا یادآور بشم :
    عرصه دنیای هنرهای سه بعدی خیلی گسترده و گیج کننده و البته مهیج هست . پس دوست عزیزم قبل از اینکه وارد این عرصه بشی خوب تحقیق و بررسی کن و بعد وارد شو تا الکی وقتت به هدر نره و در یه مسیر مشخص گام بزاری و با قدرت و سرعت به پیش بری.
    همه ما از حضورت در جمع خودمون خوشحال میشیم . البته این جمع متعلق به همه شماهاست که قابل میدونید و تشریف میارید . به همین دلیلم هر کاری از دست ماها ساخته باشه خوشحال میشیم برای پیشرفت و موفقیتت انجام میدیم و یقینا دریغ نخواهیم کرد .
    برات آرزوی موفقیت می کنم . انشاءالله بزودی نمونه کارهاتو ببینیم
    ??? ???? ?? ??????? ?????? ????? ?? ???? ?? ?? ????? ?? ??????? ????? ?? ???? ?? ??? ?????? ? ??? ?? ??? ?? ????? ?????? ??? ?? ?????? ????? ????.

نقل قول نوشته اصلی توسط محمدکمیل نمایش پست ها
    اینجوری که توسط دوست خوبم cubic راهنمایی شدی بهتر میتونی تصمیم بگیری و اصولی گام برداری.
    فقط یه نکته رو لازم میدونم که مجددا یادآور بشم :
    عرصه دنیای هنرهای سه بعدی خیلی گسترده و گیج کننده و البته مهیج هست . پس دوست عزیزم قبل از اینکه وارد این عرصه بشی خوب تحقیق و بررسی کن و بعد وارد شو تا الکی وقتت به هدر نره و در یه مسیر مشخص گام بزاری و با قدرت و سرعت به پیش بری.
    همه ما از حضورت در جمع خودمون خوشحال میشیم . البته این جمع متعلق به همه شماهاست که قابل میدونید و تشریف میارید . به همین دلیلم هر کاری از دست ماها ساخته باشه خوشحال میشیم برای پیشرفت و موفقیتت انجام میدیم و یقینا دریغ نخواهیم کرد .
    برات آرزوی موفقیت می کنم . انشاءالله بزودی نمونه کارهاتو ببینیم

قربانت متشکرم از لطف شما بزرگواران

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 234

کلمات کلیدی این موضوع