نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: روش معرفی شده به Ú†Ù‡ صورت بود؟

رأی دهندگان
6. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.
  • کاربردی بود Ùˆ خیلی Ú©Ù…Ú©Ù… کرد

3 50.00%
  • متوسط بود

1 16.67%
  • خوب نبود

1 16.67%
  • استفاده نکردم

1 16.67%
برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 19 از 19

rs2013 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    10444
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad_anvaran نمایش پست ها
    دوست عزیز توی قوانین شرکتهای ارائه کننده ی خدمات اینترنتی قوانینی هست که اجازه افزاش سرعت رو به شما نمی ده و اگر متوجه بشن هم جریمه داره و پورت رو از شما می گیرن...
    ممنون از نظر شما:
    کاری که ما دراینجا درموردش آموزش قرار دادایم; هک کردن نیست و یا تغیر در سرعت اینترنت چون تمامی سرعت شما توسط ISP کنترول میشود :
    بلکه ما از یک قابلیت تنظیمات شبکه برای بهبود سرعتمان استفاده میکنیم و ان هم اتصال همزمان چند کانکشن با قابلیت Bridge کردن است ,و همکنون سازمانهای اداری از این طریق سرعت اینتر نت خود را برای کارمندان خود افزاریش میدهد .
    غیر از اینها این امر به صرفه شرکتها میباشید چه خصوصی و چه دولتی .
    امیدوارم که متوجه عرض بنده شده باشید.
    موفق سربلند باشید
    ???? ????? ????? ??? ??? ?? ???? ???? ?? ?? ???? ???? ???? ?????? ????(?????? ????)
    (:-0)---<----<

??? ?????? ????? ?? ?? ????? ??? ????? ????? ????? ???? ?? ???? ??? ?????? ????

agha mehrab آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    11083
    الان من سرعت دانلودم میانگین 30kb/s
    اینکارا رو بکنم چن میشه؟؟
    "??????? ?? ?? ????
    ??? ?? ????? ?????
    ?? ?????"

اصلا برا من ویندوز نصب نمیشه این ارور را میده

لطفا بگید مال چیه همه کار هارو درست انجام دادم و ویندوز دانلود کردم و باز همون ویندوز قبلی را داخل دستگاه گزاشتم کلا همه کار کردم باز این ارور اومد

http://www.uplooder.net/img/image/82...a5975840/1.JPG

الان چیکار کنم نصب بشه؟
    http://forum.video-effects.ir/avatars/member10437.gif?type=sigpic&dateline=1397846214

rs2013 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    10444
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hosien3D نمایش پست ها
    اصلا برا من ویندوز نصب نمیشه این ارور را میده

لطفا بگید مال چیه همه کار هارو درست انجام دادم و ویندوز دانلود کردم و باز همون ویندوز قبلی را داخل دستگاه گزاشتم کلا همه کار کردم باز این ارور اومد

http://www.uplooder.net/img/image/82...a5975840/1.JPG

الان چیکار کنم نصب بشه؟
    سلام دوست عزیز
    این مشکل دلایل مختلفی داره که شما نمی توانی ویندوز نصب کنی:
    راهکار:
    ویندوزی که دانلود کرداید شاید درست نباشید در حد امکان ویندوز را عوض کنید و یک ویندوز جدید برای مسیر درایور انتخاب کنید.
    مدل ویندوز با مدل نسخه یکی باشد یعنی اگر ویندوز Xp 32Bit
    حتما ویندو Xp 32 bit باشد 64 بیتی برای سیستم نصب نکیید.
    موفق باشید.
    ???? ????? ????? ??? ??? ?? ???? ???? ?? ?? ???? ???? ???? ?????? ????(?????? ????)

خیلی ممنون ولی من همه این کار هارو کردم حتی 10 نوع ویندوز نصب کردم بازم اینطوریه

ویندوزم را هم عوض کردم بازم این ارور را میده انواع ویندوز xp هم دان کردم

حتی سی دی ویندوزم را گزاشتم با اون نصب کنم بازم همین ارور را داد

راستی وقتی میخاد نصب بشه حتما میگه باید توی درایو c نصب بشه نمیشه کارش کرد توی یک درایو دیگه نصب بشه؟شاید مشکل حل شد

چیکار کنم
    http://forum.video-effects.ir/avatars/member10437.gif?type=sigpic&dateline=1397846214

rs2013 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    10444
    خیلی ممنون ولی من همه این کار هارو کردم حتی 10 نوع ویندوز نصب کردم بازم اینطوریه

ویندوزم را هم عوض کردم بازم این ارور را میده انواع ویندوز xp هم دان کردم

حتی سی دی ویندوزم را گزاشتم با اون نصب کنم بازم همین ارور را داد

راستی وقتی میخاد نصب بشه حتما میگه باید توی درایو c نصب بشه نمیشه کارش کرد توی یک درایو دیگه نصب بشه؟شاید مشکل حل شد

چیکار کنم
    برای اینکه مسیر نصب عوض کنید به فیلم شمار یک مراجعه کنید.
    ور درمورد نصب ویندوز Xp من برای سیستم خودم ویندو Xp نصب کردم مشکلی به وجود نیومد احتمالا موقع ساخت ماشین مجازی یک نکته را رعایت نکردید به دقت تمام مراحل را انجام دهید مشکل در ساخت ماشین مجازی هست
    موفق باشید

میخواستم ببین با این مشخصات adsl من میتونم این کار را انجام بدم یا نه که الکی ویندوز نصب نکنم

سرعتم 1مگ نامحدود از مخابراته

bridge نوع اتصالمه

میشه؟

rs2013 آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    10444
    میخواستم ببین با این مشخصات adsl من میتونم این کار را انجام بدم یا نه که الکی ویندوز نصب نکنم

سرعتم 1مگ نامحدود از مخابراته

bridge نوع اتصالمه

میشه؟
    شما برای راه اندازی این کار حداقل به دو کانکشن نیاز دارد حالا فرقی نمیکنه نوع و سرعتش:
    الان شما یکی داردید که فرمودید طرح 1 مگابایت است شما باید از همین ISp خود که مخابرات است یکی دیگر نیز اماده کنید (متوانید از دوستان خود یوزر انها را برای تست که از مخبرات اینتر نت گرفتن بگیرید و تست کنید) بعد با شماره دوست خود بروی سیستم کنوی که دارید به اینترنت وصل شوید.
    اگر وصل شد میتوانید در کنار این کانکشن سرویس خود رانیز اجر کرده و به صورت همزمان از دو استفاده کنید.
    موفق باشد
    ویرایش توسط rs2013 : 07-20-14 در ساعت 05:20

یکمی الان گیج شدن

ببینید الان برای وصل شدن باید حتما خط خودمون باشه و نمیشه با شماره سریال دوستان برم توی نت پس چجوری متصل بشم؟
    ولی توی فیلم های اموزشی اینطوری نبود شما با همون کانکشن و یوز و پس اینترنت خود 2بار متصل شدید که سرعت 2برابر شد یعنی توی 2 تا ویندوز انگاری 2تا مودم و یا خط adsl دارید در این مورد که باید خطی دیگه هم داشته باشیم توضیحی توی فیلم ها نداده بودید.

الان والا من دوستی ندارم که پسورد و یوزرش را به من بدهد پس باید چیکار کنم؟
    یکمی راهنمایی کنید

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

کلمات کلیدی این موضوع