برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 16 از 16

Alone Warrior آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    19334
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hadipour نمایش پست ها
    درود بر شما دوست عزیز
    من خیلی خوشحال میشم تا دوستانی مصل شما دارید سخت کار میکنید امیدوارم که همیشه شاد و سلامت باشید برادر.
    Lenovo سیستم های خوبی داره و این لپ تاپ هم فکر کنم سیستم خوبیه
    ببینید قطعات از این پایین تر نباشه
    CPU = Cori7
    GPU Nvidia
    Ram = 8
    کارت گرافیک مهمه عزیز
    ای بابا استاد نا سلامتی خودمم رشته ام کامپیوتره ینی من نمیدونم اصلا برا همین این نوع لپ تاپ رو انتخاب کردم من
    گرافیک جمعا 6 گیگ و به طور جانبی 4 گیگ داره و رم 8 دی دی آر تری
    کور آی سون تا فرکانس 3 و خرده ای می رفت بابا خیلی با حاله حافظه هیبردی 1 ترابایت و .... کلی امکانات داره و 3 میلیون و 600 دوست دارین آدرس صفحه تبلیغاتش رو خدمتتون تقدیم کنم
    راستی برای فروش لپ تاپم چی؟ میتونید راهنمایی کنید ؟؟؟ سوزوکیه دوست دارین لینک فیلمی که خودم تهیه کردم را خدمتتون عرض کنم تا یه مشاهده ای هم بفرمائید...
    ???? ??? ???? ? ???? ??? ???? ? ??? ????? ?????: ?? ???? ??? ????? ???? ?? ??? ???? ? ???? ????? ? ????? ?? ???? ????? ?? ???? ?????? ???? ... ????? ??? ?????? ?? ????? ?? ?? ???? ? ????? ???? ?? ??? ?? ?? ????? ??? ???? ????? ? "Power Machine" ??? ?? ???? ?? ?? ???? ???? ?? ??? ????? ?? ??? ? ?????? ?? ??? ? ????? ??? ?? ????? ?? ?? ????? ??? ?? ??????? ?? ?????? ? ????? ?? ??? ? ?? ????? ????? ??????? ?? ???? ? ?? ????

amin heydari آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    10955
    سلام

نمیتونم نظر خاصی بدم چون معلوم نیس چی ساختی مفهومش چیه و...

لطف کنید قبل از پست زدن عنوان کوتاهی رو واسه پستتون انتخاب کنید

http://forum.video-effects.ir/thread4272.html

Member Website

شماره کاربری
    19334
    ای بابا
    خوب اشکال نداره توضیح میدهم: ببینین این یک مدل قابل ویرایش برای نرم افزار مایا و یک سفینه فضایی است

1 - این موتور هلکوپتری سبک و غیر قطور کوادری کوپتری ورتیکال یا عمودی جهت معلق نگه داشتن هلکوپتر است و سیستم عمودپرواز که برای جت ها و هلکوپتر ها نکته ای حیاتی است مثل فیلم آونجرس 1 یا همان انتقام جویان که تونی استارک یا همان آیرون من معروف آنرا به کار انداخت
    سیستم عمود پرواز و آیرو دینامیکی دستگاه برگرفته از طرح طبیعی سنجاقک است و ....
    2 - در اینجا محفظه های هواکش نشان داده شده است و یکی از مشخصه هایی که این وسیله را بیشتر به خانواده هلکوپتر و جت ها نزدیک می گرداند نه شاتل و سفینه ها همین است : ینی بر حسب مثلث آتش سه چیز برای احتراق لازم داریم : سوخت - اکسیژن - حرارت پس شاتل ها و سفینه های فضایی خودشان اکسیژن شان را با خود حمل می کنند ولی هلکوپتر ها و جت ها هواکش دارند برای ورود گاز اکسیژن برای احتراق
    3 - همونطور که مشاهده میکنید در تکمیل بحث شماره 2 اینها خروجی های احتراق نیترات هیدروژن سولفید و نیز در بالا سه عدد موتور جت برای سیستم پیشران رو شاهد هستیم که به مانور هر چه بیشتر و سرعت رعد آسا تر دستگاه اشاره دارد و از انجا که عمود پرواز هم هست یکی از قدرتمند ترین سیستم های ترانسپورت هوایی هم محسوب میشود.
    4 - کابین اصلی هدایت و محفظه گروه خلبانی است که از شیشه سوپر نانو سکوریت و ضد گلوله ساخته شده برای دید هر چه بیشتر خلبان کل محفظه شیشه ای است ولی نقطه کوری در جلو و قسمت پایین مشاهده می شود که یکی از ایرادات و عیب های دستگاه به شمار می رود.
    5 - درب اصلی : این درب در قسمت عقب باز شده و مثلا تانک ها یا مهمات و .... را وارد می کنند و به طور نرمال با توجه به مقیاس حدود 4 تانک معمولی به راحتی در آن جای میگیرد.
    6 - این قسمت بیشتر شبیه انباری و بار های اضافی است و نیز در ورژ« های بعدی هلکوپتر های کوچیک و اسکورت کننده را میتواند از آنجا خارج کند و به پرواز درآیند برای ساپورت و اسکورت سفینه چون به هرحال همونطور که مشاهده می کنید سفینه متعلق به سیستم ترانسپورت است و اصلا هیچ وسیله تهاجمی مثل موشک و رگبار ندارد و ایشالا در ورژن های بعدی اضافه خواهد شد.
    7 - اینجا قسمت نشستن سربازان است و در قسمتی که در دیدی دوربین نیست در قرینه آن یکی دیگر هم آن طرف وجود دارد و دو تا هستند و به طور معمول در چهل سرباز می توانند بشینند مثلا حالا یا باید مقیا رو کوچکتر کنم یا ....
    8 - این قسمت کفی اولترا هلکوپتر یا مثلا کوادری کوپتر سایفای است
    9 - این ها ستون های اصلی دستگاه و نگهدارنده فندانسیون و اسکلت بندی اند
    10 - این هم درب ورود به اتاق خلبانی و هدایت است
    فعلا روی خلبان اتومات است هه هه هه هه هه

میگم حالا متوجه شدی عزیزم یا بیشتر توضیح بدهم
    وجدانن خوانندگان مطلب خوب شرح دادم یا نه؟
    آدم اگه پروژه میده باید بتونه تشریحش هم بکنه نه؟؟؟؟
    تصاوير پيوست شده تصاوير پيوست شده  
    ???? ??? ???? ? ???? ??? ???? ? ??? ????? ?????: ?? ???? ??? ????? ???? ?? ??? ???? ? ???? ????? ? ????? ?? ???? ????? ?? ???? ?????? ???? ... ????? ??? ?????? ?? ????? ?? ?? ???? ? ????? ???? ?? ??? ?? ?? ????? ??? ???? ????? ? "Power Machine" ??? ?? ???? ?? ?? ???? ???? ?? ??? ????? ?? ??? ? ?????? ?? ??? ? ????? ??? ?? ????? ?? ?? ????? ??? ?? ??????? ?? ?????? ? ????? ?? ??? ? ?? ????? ????? ??????? ?? ???? ? ?? ????

Member Website

شماره کاربری
    19334

Member Website

شماره کاربری
    19334
    البته تکسچر هم ندادم یکی از اشکال های کار های من اینه

مدلش زیاد خوب نیست
    هنوز خیلی کار داره :|

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12