برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 12

مشاهده : 2645 , پاسخ ها : 11
موضوع: نظرتون در مورد لوگو چیه؟

نظرتون در مورد لوگو چیه؟

درود به دوستان عزیز
    من این لوگو رو واس گروه خودمون طراحی کردم (گروهی که بزودی قراره راه بیفته «گروه ساخت موزیک ویدیو مستند و تیزر تبیلغاتی»)
    Ace Pictures
    اول نظرتون در مورد اسم چیه؟
    و بعد نظرتون رو در مورد لوگو بگید .
    خیلی ممنون از همه دوستان VE ی

نام: dsa.jpg نمایش: 157 اندازه: 104.5 کیلو بایت

Hadipour آنلاین نیست.
    مدیر کل وبسایت

شماره کاربری
    1
    سلام
    از قبلی بهتره ولی پینهاد میکنم باز هم بیشتر روش کار کنید
    این مطلب رو ببینید ایده بگیرید

https://www.google.com/search?safe=o...vwUILygA&dpr=1
    Download and Plugin
    http://www.video-plugins.ir

amir6417 آنلاین نیست.
    Active Member

شماره کاربری
    386
    دوست عزیز لوگو میتونه تا حد زیادی نشون دهنده مهارت تجربه اطلاعات و .....گروهتون باشه. یعنی میخوام بگم از لوگوی یه گروه میشه تا حدودی به سطح مهارت و سلیقه و تجربه و....اون گروه پی برد. پس سعی کنید خیلی دقت کنید و کارهای قوی تری انجام بدید

amir6417 آنلاین نیست.
    Active Member

شماره کاربری
    386
    الان به آواتار بنده نگاه کنید.کار پایان ترم لیسانسم هستش.طراحی بسم الله .....هستش که از استاد بین 40تا هنرجو تنها کاری بود که بیست گرفت.فکر میکنید به نظر شما چطوره؟ تازه این با حروف فارسی (عربی) هستش.با حروف لاتین کارمون واسه طراحی لوگو راحت تره و دستمون باز تر واسه بازی با حروف.و پیشنهاد بعدیم اینه که اگر میخواید از نظر دوستان استفاده کنید. سعی کنید چنتا کار بزنید و به اشتراک بزارید. هر کدوم مورد قبول اکثر دوستان واقع شد اونوقت رو اون بیشتر کار کنید و از اون حالا طرح های متفاوت تر بزنید تا به نتیجه برسید.

ممنون آقای هادی پور
    حالا بهتر شد؟
    کدوم بهتره
    نام: gdfg copy.jpg نمایش: 132 اندازه: 130.7 کیلو بایتنام: ثقفقف.jpg نمایش: 127 اندازه: 117.8 کیلو بایت

نقل قول نوشته اصلی توسط amir6417 نمایش پست ها
    الان به آواتار بنده نگاه کنید.کار پایان ترم لیسانسم هستش.طراحی بسم الله .....هستش که از استاد بین 40تا هنرجو تنها کاری بود که بیست گرفت.فکر میکنید به نظر شما چطوره؟ تازه این با حروف فارسی (عربی) هستش.با حروف لاتین کارمون واسه طراحی لوگو راحت تره و دستمون باز تر واسه بازی با حروف.و پیشنهاد بعدیم اینه که اگر میخواید از نظر دوستان استفاده کنید. سعی کنید چنتا کار بزنید و به اشتراک بزارید. هر کدوم مورد قبول اکثر دوستان واقع شد اونوقت رو اون بیشتر کار کنید و از اون حالا طرح های متفاوت تر بزنید تا به نتیجه برسید.
    خیلی ممنون دوست عزیز به این لوگو ها هم یه نگاهی بندازید
    نمیخوام زیاد پیچیده باشه!

amir6417 آنلاین نیست.
    Active Member

شماره کاربری
    386
    ببخشید رک میگم نظرمو....من هنوز کار قابل توجهی ندیدم. لازم نیست کار پیچیده ای باشه. اتفاقا باید ساده باشه. ضمنا در نظر داشته باشید کارتون جوری باشه که بتونید جاهای مختلف استفاده کنید و اون خوانایی خودشو داشته باشه و بتونه منظورتونو هم برسونه. جاهایی مث سربرگ های اداری . مهر . ...

ببخشید رک میگم نظرمو....من هنوز کار قابل توجهی ندیدم. لازم نیست کار پیچیده ای باشه. اتفاقا باید ساده باشه. ضمنا در نظر داشته باشید کارتون جوری باشه که بتونید جاهای مختلف استفاده کنید و اون خوانایی خودشو داشته باشه و بتونه منظورتونو هم برسونه. جاهایی مث سربرگ های اداری . مهر . ...
    دوست عزیز یه نظری به لوگوی بالا بدین
    به نظرتون خوبه؟

amir6417 آنلاین نیست.
    Active Member

شماره کاربری
    386
    یه مطلبی رو عرض کنم خلاصه. شما ببینید وقتی لوگو تونو نشون کسی بدید و نخواید توضیح بدید که مربوط به چه گروهی هستش... آیا طرف میتونه تشخیص بده اسم کامل گروهتونو و زمینه فعالیتتونو؟؟؟. هر وقت به چنین نتیجه ای رسیدید. به هدفتون نزدیک شدید.

یه مطلبی رو عرض کنم خلاصه. شما ببینید وقتی لوگو تونو نشون کسی بدید و نخواید توضیح بدید که مربوط به چه گروهی هستش... آیا طرف میتونه تشخیص بده اسم کامل گروهتونو و زمینه فعالیتتونو؟؟؟. هر وقت به چنین نتیجه ای رسیدید. به هدفتون نزدیک شدید.
    دوست عزیز
    اگه شما بیشتر دقت کنید بالا نوشتم!

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع