برای دانلود پلاگین و اسکریپت های افتر افکت و پریمیر پرو     کلیک کنید
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 14 از 14

مشاهده : 3464 , پاسخ ها : 13
موضوع: سگمنت-سوال فوری-مدل سازهای عزیز

با سلام.دوست عزیز بامپ برای برجسته کردن مپ(حالت سه بعدی) به کار میره و در بعضی مپ ها نه تنها کار رو قشنگ نمیکنه بلکه زشت تر هم می کنه ضمن اینکه تو مپ دادن تعداد سگمنت ها زیاد مهم نیست شما طبق مپی که میخواید به کارتون بدبد باید بامپ رو اعمال کنید و اگه می خواید حتما بامپ بدبد ابتدا درصد آن را کم انتخاب کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط alinike نمایش پست ها
    با سلام.دوست عزیز بامپ برای برجسته کردن مپ(حالت سه بعدی) به کار میره و در بعضی مپ ها نه تنها کار رو قشنگ نمیکنه بلکه زشت تر هم می کنه ضمن اینکه تو مپ دادن تعداد سگمنت ها زیاد مهم نیست شما طبق مپی که میخواید به کارتون بدبد باید بامپ رو اعمال کنید و اگه می خواید حتما بامپ بدبد ابتدا درصد آن را کم انتخاب کنید.
    ممنون.من فقط میخوام تکسچر بدم.منظورتون از مپ همون تکسچره؟یعنی اگه سگمنت کم بدم سطوح توی رندر تیزوکج در نمیان؟

ghias آنلاین نیست.
    Member Website

شماره کاربری
    19492
    نقل قول نوشته اصلی توسط sajad2013 نمایش پست ها
    ممنون.من فقط میخوام تکسچر بدم.منظورتون از مپ همون تکسچره؟یعنی اگه سگمنت کم بدم سطوح توی رندر تیزوکج در نمیان؟
    سلام
    شما میتونین هر مپی با بامپشو به یه پلن یا پولیگان ساده بدین
    البته بامپ فقط برای سکانس خیلی نزدیک لازمه
    اگه اهل بازی کامپیوتری باشین حتما دیدین که خیلی از مدلهای توی مناظر و اشیای داخل اتاق از چند پولیگان ساده و یه مپ یا تصویر خوب ساخته میشن
    پیشنهاد میکنم یه بازی کیفیت متوسط مثل کال آف دیوتی یا مدال افتخار 5 سال قبلو بررسی کنین

سلام در بحث متریال با مواردی مثل map-texture-material-diffuse color-... روبرو می شویم.اینها همه در کل متریال نامیده می شوند و مپ هم شامل گروه texture می شود.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

کلمات کلیدی این موضوع